Permanentinis makiažas - Paslaugos - Grozio salonai vilniuje - Idilija.lt
Permanentinis makiažas

Permanentinis makiažas – tai yra procesas, kurio metu pigmentas yra įvedamas į odą, ilgam. Šios procedūros dėka, makiažas išliks atsparus vandeniui, bei nesukels jums jokių rūpesčių ir jus visada atrodysite puikiai. Moterys suvokia, kad jos turi daugiau laisvo laiko ir patiria mažiau streso, jei joms nereikia kasdieną rūpintis makiažu.

 

"Goldeneye Permanent system", kurie sukūrė ir užpatentavo mikropigmentacijos metodą, naudoja tik netoksiškus, nesukeliančius alergijos pigmentus, jų sudėtyje nėra mėlynos spalvos, kuri paprastai sukelia piešinio spalvos pakitimą, paveikus jį UV spinduliais ar lazeriuProcedūros trukmė - 2 - 2.5 val., po 4 - 8 savaičių yra daroma korekcija. Pigmentas pilnai rezorbuojasi odoje 3-5 metų laikotarpyje, tolygiai šviesėdamas ir nekeisdamas atspalvio. Taip pat labai svarbu, kad aksesuarai, ne tik adatos, bet ir adatų konusai yra vienkartiniai ir sterilūs.

Mikropigmentuoti antakiai, vokai ar lūpos atrodo labai natūraliai, todėl ši procedūra tinka tiek jaunoms merginoms ar vaikinams, tiek vyresnio amžiaus žmonėms.


Mikropigmentacijos technika yra labai patobulinta, jos metu naudojami:

  • Specialūs aparatai, kurie skirti dirbt su veidu;
  • Alergijos nesukeliantys pigmentai, kurių spalvų paletė yra lengvai derinama prie jūsų veido odos tono bei plaukų spalvos;
  • Procedūros metu taikoma dviguba anestezija

 

 

 

 

Facebook    
Google+