Pedikiūras

Pedikiūras – nematoma grožio pusė. Tai procedūra, kurios metu rūpinamasi kojų nagais, pėdomis ir pėdų oda ne tik estetiniu, bet ir gydomuoju požiūriu. Pasirūpinkite ne tik kojų išvaizda, bet ir sveikata!

Gelinis lakavimas (ilgalaikis lakavimas) yra naujovė manikiūro ir pedikiūro paslaugų spektre. Ilgalaikis nagų lakavimas yra labai universalus. Gelis suteiks Jūsų nagams ilgalaikę spalvą, kuri gali būti panaudota ant rankų ar kojų nagų. Jis tinka naudoti natūralių nagų patobulinimui.

Ilgalaikis Lakavimas tai puikus būdas grožėtis sveikais nagais net iki trijų savaičių.

Geliniai lakai šiuo metu jau yra įvairiausių spalvų, taip pat kaip ir paprastas lakas, su apsauga ir aplikatoriumi. Gelinis lakavimas laikosi ant nagų iki 3 savaičių, be jokių lūžinėjimų ar įtrūkimų. Ilgalaikis nagų lakavimas yra labai universalus. Gelis suteiks Jūsų nagams ilgalaikę spalvą, kuri gali būti panaudota ant rankų ar kojų nagų. Jis tinka naudoti natūralių nagų patobulinimui. Dar vienas privalumas yra tai, kad iškarto po procedūros nagai yra išdžiuvę ir nereikia gaišti jūsų brangaus laiko

 

Tvarkingi bei išpuoselėti nagai – tikras moteriškumo simbolis. Juk būtent rankas pirma tiesiame norėdamos apkabinti mylimuosius, padėti šalia esančiam, prašydamos pagalbos… Pasirūpinkite savo nagais, padėkite jiems atsigauti po sunkių darbų ir džiuginti Jus gražiu žvilgesiu.

Gelinio lako nauda Jūsų nagams:

  • Nesilupinėja;
  • Nagai nelūžinėja;
  • Nagai netrūkinėja;
  • Greitai išdžiūsta ir nesitepa;
  • Nepriekaištingai atrodo.

1 comment

  1. 2021 21 gruodžio at 22:08
    Tim Roth

    Curabitur gravida scelerisque nunc quis semper. Vivamus eu metus quis quam volutpat viverra ac ut odio. Phasellus volutpat tristique consequat. Nunc vitae nisl et magna rhoncus sollicitudin. Vestibulum posuere augue et nisi ultricies, vel condimentum ante consectetur. Ut at tellus a nisi dictum lobortis auctor scelerisque dui.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *